×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

اخبار ویژه

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۶ تیر - ۱۳۹۸  
true
false

یک کودک شش ساله با استعداد روسی با اعتماد به نفس بالا و به خوبی کامیون و ماشین های سنگین را کنترل وراهبری می کند. باتوجه به قوانین راهنمایی و رانندگی در روسیه، “ایگور” تنها میتواند در محوطه آموزشگاه رانندگی کند.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،  “ایگور پری ورزین”  کودکی است که هنوز شش سالش تمام نشده است اما وی پدال های ترمز وگاز وتجهیزات دیگر کامیون را چندسال است که می شناسد.پدرش که مربی یکی از آموزشگاههای رانندگی در شهری کوچک در روسیه است،می گوید عشق وعلاقه کودکش به خودرو را از زمانی که این کودک شروع به راه رفتن کرد ،کشف کرده است.پدر این کودک گفت: فرمان خودروهای قدیمی اولین بازیچه ای بود که ایگور فرزندم با آن آشنا شد و اکنون نیز فرمان واقعی کامیون در دستانش قراردارد .

امروز ایگور کوچولو فرمان یک کامیون بزرگ را به راحتی در دستانش می چرخاند و کامیون را به خوبی یک راننده ماهر،می راند.اکنون همه کارمندان آموزشگاه رانندگی ای که پدر ایگور مربی آن است به عشق ایگور به رانندگی کامیون اطلاع پیدا کرده اند و از پشت فرمان نشستن این کودک تعجب نمی کنند اما مشکل اینجا است که براساس قوانین روسیه،یک فرد پیش از شانزده سالگی نمی تواند گواهینامه اخذ کند وپشت فرمان بنشیند به همین علت ایگور درحال حاضر فقط می تواند در محیط آموزشگاه رانندگی،کامیون براند.

الکساندر بریخودکو مدیر این آموزشگاه گفت: کودکان به رانندگی خودرو علاقه دارند و به همین علت با خودروهای کوچک -اسباب بازی- بازی می کنند اما خودروی ایگور کوچولو،واقعی و بزرگ است .

با اینکه ایگور الآن نیز راننده ماهری است اما دوست دارد به سطح مهارت پدرش دررانندگی برسد.

true
برچسب ها :
false
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false